پله گرد دکوراتیو تالار سمیعی

10 / 10
از 1 کاربر

مشخصات کلی

پله دکوراتیو تالار آقای سمیعی

این پله های دکوراتیو که در عکس فوق ملاحظه می نمایید  هم داستان جالبی دارد کار فرما که آقای سمیعی نام دارد روز جمعه با بنده تماس گرفتند و فرمودند که برای بازدید  پروژه به محل  تالار بروم و تاکید فراوان واصرار که همین امروز باید از محل احداث پله دکوراتیو بازدید شود وی گفتند که خیلی عجله دارند . بعد از بازدید از محل اجرای پروژه پله دکوراتیوگرد فوق که در منطقه خوش آب و هوای احمد آباد مستوفی قرار دارد ایشان اصرار داشتند که هر دو پله دکوراتیو  فوق از نوع شاسی زیر محور یا همان محور میانی باشند مانو ظرف3روز ساخته ونصب شوند  چون یک مراسم  عروسی برای روز پنج شنبه باید در تالار بر گزار شود.

لذا اینجانب به همراه اکیپ مهندسی و ساخت بصورت شبانه روزی روی این دو پله گرد زیر محور  دکوراتیو کار طراحی و ساخت را شروع کردیم و همزمان سفارش برش کف پله های این پله های دکوراتیو را که از جنس سنگ می باشد را به سنگری دادیم تا سنگ ها هم آماده باشند . در این مدت به یاری و کمک خدا و همکاری خیلی خوب همکاران اینجانب پله ها روز دوشنبه نصب شد و نرده این پله های محور میانی دکوراتیو  پیچ هم که از نوع فرفورژه بود به بصورت کامل ساخته و نصب شد همچنین سنگ کار هم موفق  شد کار نصب کف پله های سنگی این دو  پله دکوراتیو  را تا ظهر  روز پنج شنبه تمام کند.

ساعت 3 بعد از ظهر کلیه کارهای این دو پله دکوراتیو به انجام رسید و نمای زیبایی رل به سالن داد . خلاصه که  مراسم عروسی به خوبی و خوشی انجام  شد.

این پله های دکوراتیو بسیار زیبا به ما یاد داد هر کاری را می شود انجام داد اگر همکاری ، برنامه ریزی ودقیق و اکیپ ماهر  با هم کار کنند .