گالری تصاویر

گالری تصاویر

100 نمونه پله گرد و مارپیچ و پله مدرن

در این بخش با جدیدترین  تصاویر و عکس های انواع پله های گرد و مارپیچ دکوراتیو معلق و حلزونی بیشتر آشنا می شویم.

با ملاحظه تصاویر پله های اکسپوز، معماران و مشتریان عزیزی که قصد انجام کار پله های دکوراتیو را دارند, با مبانی و مباحث کلی طراحی و ساخت پله های گرد مورد نظر خویش بیش تر و بهتر آشنا می گردند و در انتخاب نوع پله گرد خویش با توجه به وید یا فضای موجود, معماری محل قرارگیری پله و سایر مباحث مورد لزوم در طراحی و ساخت انواع پله های گرد و مارپیچ تصمیم مناسب اتخاذ می نمایند.

در بخش گالری تصاویر انواع پله های گرد و مارپیچ, حلزونی, معلق, دیواری و .. همچنین انواع پله دکوراتیو مدرن از جمله پله های رفت و برگشتی, پله های L شکل, پله های دارای چند پاگرد را برای بازدید و ملاحظه مشتریان ارجمند به تصویر خواهیم کشاند.

از انواع پله های معلق که در این بخش خدمت ارائه خواهند شد, می توان به پله گرد دو محور ورق که با نام های پله های ورقی, پله دو محور ورق و ... اشاره نمود.

پله دو محور باکس که به آن پله های گرد باکسی یا پله دو محور باکس نیز گفته می شود. پله تیرآهنی که به آن پله بنایی یا ماسونری نیز گفته می شود.

پله پیچ زیر محور که به آن پله محور میانی یا پله گرد تک شاسی نیز گفته می شود.

پله کنسولی که به آن پله معلق یا پله دیواری و یا پله یه طرف آزاد نیز به آن گفته می شود.

پله دور لوله که انواع مختلفی دارد نیز مانند پله برش خورده نیز در این بخش معرفی می گردد.

همچنین در این قسمت انواع پله مدرن که در شرکت پایا استپ تولید شده یا نمونه های خارجی آن نیز برای آشنایی بیشتر و انتخاب راحت تر به نمایش گذاشته می شود.

نمایش این تصاویر از لحاظ آموزشی و همچنین از نظر نحوه انتخاب و تصمیم گیری می تواند یاریگر مشتریان و استفاده کنندگان محترم باشد. امیدواریم این خدمت کوچک مورد توجه همه همشهریان و هموطنان عزیز قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :