درباره ما

کار نیکو کردن از پر کردن است.

شرکت پایا استپ با مدیریت آقای ابراهیم زمانی سالهاست که در عرصه فعالیت­های مرتبط با صنعت آهن و ملزومات آن از جمله نورد کردن و خم کردن آهن فعالیت می­نماید.

این حرفه موروثی در سال 1380 به طراحی و تولید انواع پله های دکوراتیو گرد، مارپیچ، حلزونی و گرد معلق تغییر ماهیت داد و شرکت پایا استپ به سبب این توانمندی موروثی و اشراف و شناخت علمی و تجربی به نحوه رفتار, خمش و نرمش آهن (ورق، تیرآهن و ..) در برابر تغییرات دارای موفقیت دو چندان در عرضه تولید پله­ های گرد و پله­ پیچ دکوراتیو گردید.

طراحی برای فضاهای خاص و کوچک و مدارا و کسب رضایت مشتریان­ سخت پسند  با سلایق خاص  از جمله توانمندی­های گروه پایا استپ در عرصه تولید پله های دکوراتیو معلق و حلزونی می باشد.

تغییرات در فرمول محاسبه شعاع پله و لزوم قبول انعطاف­ پذیری در آن ما را در جهت تولید پله­ های گرد و مارپیچ مورد قبول و پسند اکثریت مشتریان گرامی یاری داد. همچنین تعیین و محاسبه قیمت تمام شده مناسب برای طراحی، تولید و اجرای پله های گردون و گرد و ملزومات آن از قبیل (تولید و اجرای کف پله و تولید و اجرای نرده پله های گرد)

به دنبال تولید استراکچر یا سازه فلزی پله­ گرد, گروه پایا استپ به دلیل درخواست روز افزون مشتریان گرامی خود فعالیت­های خود را برای تکمیل پله های گرد از جمله تولید کف ­پله­ های چوبی, سنگی وشیشه­ ای و همچنین تولید نرده ­های گرد چوبی, فلزی (فرفوژه و استیل)، شیشه ای و سیم بکسلی ارتقاء داد.

 

شرکت پایااستپ
با تخصص خود در مشاوره ، طراحی ، تولید و نصب پله های فلزی سفارشی همراه شماست و ساختار پله های گرد و مارپیچ طراحی و ساخته شده توسط پایااستپ  با حداکثر قدرت و ثبات ،

واز همه مهمتر زیبایی پله برای یک عمر جهت مقاصد خاص شما طراحی و ساخته می شود.

سازه‌های پایا استپ با هدف تولید سازه‌های فلزی  و چوبی مختلف راه‌اندازی شده و در شکل تخصصی آن شروع به تولید پله‌های گرد ،و مارپیچ شکل  کرده است. این نوع پله‌ها با عنوان‌های مختلف از جمله پله گرد ، پله پیچ ، پله مارپیچ ، قوسی ، منحنی ، حلزونی ، اسپیرال ، و … شناخته شده است ، بدیهی است نسبت به نوع و شکل ظاهری و طراحی آن انواع مختلفی دارد ، مانند پلکان حلزونی ، مارپیچ ، دومحور باکس ، تک محور مرکزی ، زیر محور ، تک محور کنسولی معلق ، … هر کدام از این پله ها  به نوبه خود زیبایی خاصی به منزل مسکونی یا محل کار می‌دهد ، و با در نظر گرفتن سلیقه مشتری و محدودیتهایی که در تولید هر نوع از پله‌ها وجود دارد و نوع کاربری آن میتوان مناسبترین مدل را برای فضای شما انتخاب نمود که قابل اجرا باشد.ساخت این نوع پله‌ها نیاز به محاسبات دقیق مهندسی دارد و باید به محدودیتهای فضا و نوع قرارگیری آن دقت بسیار نمود تا در زمان اجرا به یک فرم مطلوب و قابل قبول دست پیدا کرد تا هم از نظر طراحی و زیبایی و هم از نظر استحکام سازه در حد قابل قبولی باشد و تمامی نیاز‌های مشتری را مد نظر قرار دهد. حسن انتخاب این نوع سازه برای فضای داخلی یا خارجی ، علاوه بر کاربرد وسیله‌ای برای انتقال بین طبقات خود شاهکار هنری زیبایی باشد که به محیط شما جلوه خاصی میدهد و معمولا چشم‌انداززیبایی در بدو ورود به مخاطب می‌دهد و علاوه بر این قابلیت اجرا این نوع سازه در فضاهای محدود به ما این امکان را میدهد در مکانهای نسبتا کوچک نیز طرح‌های مناسبی را اجرا نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :