خدمات آهنگری وبرشکاری

خدمات اهنگری و برشکاری

از جمله خدمات مضاعف شرکت فنی و مهندسی پایا استپ به مشتریان گرامی، خدمات اهنگری و برشکاری می باشد.

طراحی و اجرا و ساخت و تولید پله های گرد و مارپیچ به دلیل حرفه تخصصی نیاز به علم و دانش و مهارت و تجربه دارد. این فعالیت نیاز به مهندسان آکادمیکی و آهنگران مجرب و تجربی کار نیاز دارد. به همین دلیل طراحان پایا استپ طرح های خود را برای اجرایی شدن و تولید به استادکاران ماهر در کارگاه های تولید خویش می سپارد و در روند تولید نیز نطارت کامل و دقیقی بر روی آنها دارد.

همچنین برای کاهش آشفتگی و نگرانی مشتریان گرامیف شرکت پایا استپ روند تکمیل پله های گرد را نیز خود بر عهده گرفته است. برای این منظور اجرای نرده های فلزی از قبیل نرده فرفوژه, نرده لوله ایی, نرده ورقی, نرده با قوطی, و نرده های بکسلی را جزء فعالیت های خود قرار داده است و مسئولیت اجرا و انجام آنها را بر عهده می گیرد.

در اجرای نرده پله های مارپیچ و گرد باید با همان شعاعی که پله گرد ساخته شده است نورد تسمه یا لوله نرده انجام گیرد. بسیاری از آهنگران به دلیل عذم تسلط علمی و تجربه کافی معمولا در اجرای این نوع نرده ها مشکل پیدا می نمایند و مشتریان خود را از خود می رنجانند.

آموزش استادکاران و آهنگرهای ماهر توسط مهندسین طراح و مجری نرده گرد و پیچ این مشکل را بر طرف کرده است.

یکی دیگر از خدمات پایا استپ خدمات برشکاری با دستگاه CNC یا پلاسما است. این دستگاه ها هم برای تولید پله های گرد و مارپیچ دکوراتیو کاربرد دارد و هم برای نوعی از  نرده هایی که توسط دستگاه CNC یا پلاسما برش داده می شوند.

جوشکاری و نصب ورق های تکیه گاهی از جمله فعالیتهای جنبی شرکت پایا اسپ می باشد که در ساختمان های بتنی از طریق رول بلتو در ساختمان های فلزی از طریق جوشکاری انجام می گیرد.

شرکت پایا استپ انجام برخی ازفعالیت های خدماتی خود از جمله برشکاری و نورد را برای همکاران خود متقبل می گردد.

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :