پله گرد دور آسانسور مهندس جنیدی

10 / 10
از 1 کاربر

مشخصات کلی

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز میخواهم نظر شما را در مورد این پله پیچ دو محور ورق بسیار زیبا که کارفرمای آن جناب آقای  مهندس جنیدی میباشد و  منطقه سوهانک محل اجرای این پروژه میباشد.

این پله گرد دو محور ورقی بسیار زیبا در 3 طبقه روی هم به قدری دقیق اجرا شده که اختلاف پله ها در حد 3 میلیمتر میباشند. که برای نصب آسانسور شیشه ایی هیچ مشکلی پیش نمیاید.

این پله گرد دو محور ورق با توجه به ابعاد وید (فضای تعبیه شده برای ورودی و خروجی پله), از آنجایی که در میان این پله گرد ورقی آسانسور شیشه ای اجرا می شد و فضای وید یه مقدار کم بود, به صورت طراحی ترکیبی برای باز شدن فضای اجرای آسانسور شیشه ای طراحی و اجرا شد به صورتی که پله های ابتدا و انتها وسط صاف بوده و کناره ها از طریق گرد و مارپیچ اجرا شده است. در نصب این پله گرد دو محور ورق از 4 جرثقیل دستی استفاده شد که نشان دهنده دشواری نصب این پله گرد دو محور ورق بود.

نرده فلزی این پله گرد دو محور ورق از نوع ورق CNC شده می باشد که ابتدا طراحی گلها ی روی نقشه انجام شده وتوسط دستگاه  cnc برش داده شد و طبق شعاع فضایی پله اجرا شده ورقی نورد و نصب شد. این پله با توجه به اینکه دور آسانسور شیشه ای چرخیده و قوس پیدا نموده یکی از پله های دکوراتیو گرد و مارپیچ زیبا و منحصر به فرد می باشد.