راه پله گرد ومارپیچ

 

شرکت پایا استپ تولید کننده انواع پله گرد و مارپیچ معلق حلزونی  وانواع پله مدرن و پله گردون و اسپیرال  دکوراتیو میباشد.

از مزایای پله های گردون فلزی  تولیدی این شرکت  میتوان به اکسپوز بودن واستفاده از بهترین متریال مصرفی با توجه به نوع پله فلزی وفضای قرارگیری پله پیچ نام برد که همگی با توجه به تجربه بالا و همکاری با مهندسان به نام معماری وسازه امکان پذیر شده است.

این شرکت به صورت تخصصی تکمیل پله ها را از قبیل اجرای انواع کف پله چوبی, سنگیشیشه ایی, وپلکسی و همچنین اجرای نرده پله های مارپیچ ومعلق را از جمله نرده های چوبی, نرده های فلزی, نرده های شیشه ای,نرده استیل, وغیره را با استفاده از استاد کاران به نام وماهر ومتخصص در زمینه پله گرد طراحی واجرا مینماید.

در ساخت پله گرد فلزی و پله های گردان فلزی در این شرکت از ورقهای استاندارد شرکت فولاد مبارکه اصفهان استفاده میشودکه آلیاژ مناسبی دارند.

در مجموع ساخت پله فلزی در هر حالت ممکن از چمله پله پیچ فلزی ، پله گرد فلزی و پله های گردان فلزی نیاز به علم زیاد و تجربه فراوان میباشد که مجموعه پایا استپ همه این افراد را در مجموعه خود چا داده است.

 

1مجموع 6 محصول
 • پله پیچ زیر محور

  پله پیچ زیر محور

  پله ی زیر محور یاد پله حلزونی معلق می توانید به صورت پله پیج دکوراتیو یا ترکیبی از پله گرد و پله ی مدرن طراحی واجرا گردد. اما باتوجه به نوع شاسی واسکلت این نوع سازه برای پله های ترکیبی مناسب تر است.

 • پله گرد دو محور باکس

  پله گرد دو محور باکس

  پله گرد دو محور باکس یکی از زیباترین پله های دکوراتیو گرد و مارپیچ معلق و حلزونی می باشد. این نوع پله ها بیشتر برای مکان با وسعت بالا مانند رستوران ها و آمفی تئاتر ها، ویلاهای بزرگ طراحی و ساخته می شود.

 • پله پیچ دو محور ورق

  پله پیچ دو محور ورق

  له پیچ دو محور ورق یکی از پر مصرف ترین و شکیل ترین و مشتری پسندترین نوع پله گرد معلق دکوراتیو می باشد. قیمت مناسب و شکل ظاهری پله پیچ دو محور ورق بر افزایش میزان تقاضای آن نیز تاثیرگذار است.

 • پله مارپیچ دور لوله

  پله مارپیچ دور لوله

  پله دور لوله به پله دور لوله, پله پیچ گردان و یا مارپیچ نیز گفته می شود. پله دور لوله یکی از ارزان ترین

 • پله پیچ تک محور کنسولی

  پله پیچ تک محور کنسولی

  نام دیگر پله پیچ تک محور کنسولی پله معلق است. در نگاه اول به نظر می رسد پله پیچ تک محور کنسولی به دیوار پیچ شده است در حالی که طراحی سازه این نمونه پله از پله های معلق دارای شرایط و خصوصیات ویژه ای است که باید تمهیدات خاصی در داخل دیوارها ایجاد گردد. در اصطلاح تکیه گاه پله تک محور کنسولی ............شود.

 • پله پیچ تیرآهنی یا ماسونری

  پله پیچ تیرآهنی یا ماسونری

  این بخش به معرفی یکی از انواع پله های گرد که به آنهای پله های تیرآهنی و یا بنایی و یا ماسونری گفته می شود، پرداخته می گردد.

1مجموع 6 محصول
2 / 10
از 3 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :