سازندگان پله فلزی

یکی از سازندگان پله فلزی که سابقه و تجربه بالایی نیز در این زمینه دارد، پایا استپ می باشد. در برخی از ساختمان ها به دلیل نوع کاربری آنها نمیتوان از پله های معمولی که از چوب و یا سنگ ساخته میشوند استفاده نمود. نوع کاربری برخی ساختمان ها ایجاب میکند تا از پله های فلزی در آنها برای اتصال بخش های مختلف ساختمان و طبقات استفاده نمود.

سازندگان پله فلزی بیشتر از آنکه به زیبایی این نوع پله ها توجه کنند مقاومت آنرا مد نظر قرار میدهند. البته برخی از پله های فلزی نیز وجود دارند که از نوعی فلز زیبا مانند استیل ساخته میشوند و جلوه ظاهری زیبای دارند اما به طور کلی مقاومت و استحکام پله فلزی است که اهمیت ویژه ای دارد.

سازندگان پله فلزی از فلزاتی برای ساخت این نوع پله بهره میبرند که در برابر آب و رطوبت مقاومت خوبی داشته باشد. یکی از عواملی که باعث فرسایش و زنگ زدگی فلزات میشود آب و رطوبت است که از همین رو باید از فلزات مقاوم در برابر رطوبت در ساخت پله فلزی استفاده شود. همچنین فلزات باید با پوشش مناسب و ضد آب به خوبی عایق شوند تا امکان نفوذ آب به صفر برسد.

سازندگان پله فلزی به مقاومت اتصالات پله نیز توجه ویژه ای دارند. پله فلزی از پله هایی به شمار میرود که اجزای مختلف آن در اکثر موارد توسط اتصالات مختلف به یکدیگر وصل میشوند. اتصالات اول از هر چیز باید از کیفیت بالا برخوردار باشند تا وزن بالای سازه را به خوبی تحمل کند. دوما اتصالات پله فلزی باید مانند فلز به کار رفته در پله از نوع ضد آب باشد.

از پله فلزی در ساختمان های مسکونی نیز استفاده میشود اما پله هایی که کاربری آنها مسکونی میباشد از جلوه ظاهری به مراتب زیباتری برخوردار هستند. سازندگان پله فلزی برای ساخت این دسته از پله های فلزی تنها از فلزاتی استفاده میکنند که از جلوه ظاهری بسیاز زیبایی برخوردار باشند. به طور مثال استیل یکی از زیباترین فلزات برای ساخت پله فلزی میباشد. پله فلزی درون ساختمان به صورت ترکیبی تولید میشود و میتواند با متریال هایی همچون شیشه ترکیب شود. بدین صورت که سازندگان پله فلزی از فلز برای قسمت پله و از شیشه برای دیواره های کناری استفاده میکنند.

سازندگان پله فلزی بنا به درخواست مشتری ممکن است از طرح  و رنگ های متفاوتی برای ساخت استفاده کنند که همین موضوع باعث میشود تا اصول ساخت پله فلزی به خوبی رعایت نشود. بهترین روش برای ساخت پله فلزی این است که تمام مراحل کار به سازندگان پله فلزی سپرده شود زیرا سازندگان به خوبی میتوانند تشخیص دهند که چه نوع فلز و چه طرح و رنگی برای ساخت پله به کار گرفته شود.

تعداد زیادی از سازندگان پله فلزی وجود دارند که متاسفانه برخی از آنها تنها به دنبال کسب منفعت خود هستند که از همین رو سعی کنید تا سازندگانی را انتخاب کنید که از اعتبار بالایی برخوردار بوده و پروژه های زیای را به انجام رسانده باشند.

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :