پله مدرن دوبلکس

دکوراسیون داخلی ساختمان های امروزی که اغلب مدرن میباشد این ویژگی را بوجود آورده اند تا بتوان از پله مدرن دوبکس در آنها برای اتصال بین طبقات استفاده نمود. پله مدرن دوبلکس میتواند دو طبقه از ساختمان را به یکدیگر متصل نماید و همچنین از جلوه ظاهری مدرن و زیبایی نیز برخوردار میباشد. پله مدرن دوبلکس برای ساختمان هایی مناسب میباشد که تنها از دکوراسیون داخلی مدرن برخوردار هستند.

ساخت پله مدرن دوبلکس

برای ساخت پله مدرن دوبلکس ، پله پیچ ، پله گرد و غیره با کارشناسان ما در پایا استپ در تماس باشید. در ساخت پله مدرن دوبلکس هر متریالی ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد. محدودیتی در استفاده از متریال های مناسب برای ساخت پله مدرن دوبلکس وجود ندارد. چوب، شیشه، سنگ، فلز و برخی متریال های دیگر وجود دارند که میتوانند نسبت به سلیقه کارفرما و همچنین نوع دکوراسیون مورد استفاده قرار گیرند. همچنین اگر طراح خلاقیت از خود نشان دهد میتواند با ترکیب متریال نام برده شده یک پله مدرن بسیار زیبا و جذاب را طراحی و خلق نماید.

در ساخت پله مدرن دوبلکس از طرح هایی استفاده میشود که برگرفته از دنیای مدرنیته باشد.

در ساخت پله مدرن دوبلکس بر خلاف طرح های کلاسیک تنها  از یک طرح و الگو استفاده نمیشود بلکه سازنده تمام سعی خود را به کار میگیرد تا نسبت به خلاقیت خود طرح های جدیدی را ارائه دهد. اصول طراحی پله مدرن دوبلکس نیز بکارگیری از طرح های خلاقانه میباشد.

کاربرد پله مدرن دوبلکس

موارد استفاده پله مدرن دوبلکس تنها به ساختمان های مسکونی که بصورت دوبلکس هستند محدود نمیشود. از پله مدرن دوبلکس برای مراکز تجاری و فروشگاهی که بصورت دوبلکس هستند نیز کاربرد دارد و میتواند در کنار دکوراسیون مدرن یک جلوه ظاهری بسیار زیبا را پدید آورد.

پله مدرن دوبلکس اگر در مکان مناسب واقع شود میتواند از بیرون ساختمان نیز بسیار زیبا و خیره کننده باشد. ساختار برخی ساختمان ها به گونه ای است که پله مدرن دوبلکس بعد از نصب از بیرون ساختمان نیز قابل مشاهده میباشد. از همین رو پله مدرن دوبلکس میتواند جلوه ظاهری زیبایی به نمای بیرونی ساختمان ببخشد.

پله مدرن دوبلکس اگر در قسمت گوشه و کناره های ساختمان واقع شود میتواند مکان دنجی را برای قرار دادن مبلمان ایجاد کند. میتوان در کنار قسمت تحتانی پله مدرن دوبلکس از مبلمان های متناسب با طرح و رنگ پله استفاده نمود و جلوه ظاهری زیبایی را در کنار یک نشیمنگاه بسیار راحت پدید آورد.

پله مدرن دوبلکس میتواند رفت و آمد ساکنین را تا حد زیادی راحت کند زیرا این نوع پله با توجه به اصول روز دنیا ساخته میشود که همین موضوع میتواند سهولت رفت و آمد ساکنین را موجب شود. در پله های کلاسیک بیشتر از آنکه به سهولت عبور و مرور توجه شود تنها جنبه ظاهری آن مورد توجه قرار میگیرد  که به همین دلیل ساکنین در عبور و مرور روزانه خود به اندازه پله های مدرن راحت نخواهند بود.

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :